Katalog zboží
Barva svatby
Půjčovna dekorací
Doprava a platba

Česká republika

 

115 ,- Kč - dobírka
90,- Kč - převodem


Slovensko

 

 180,- Kč - pouze platba předem


Heureka point>

85,-Kč - převodem

105,- Kč -  dobírka

 

 

149,-Kč - dobírka

115,-Kč - převodem

prodejna Hybešova 46, Brno

0,- Kč - platba hotově nebo kartou

Přijímáme i platby kartou online

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

 

Newsletter

O nás

Jsme internetový obchod, který pro vás provozujeme od června roku 2007. Těšíme se velkému zájmu zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Jsme velice potěšeni, že se vám nabízené zboží libí a že nám svá hodnocení občas napíšete i do naší knihy návštěv. Je to pro nás dostatečně velká odměna hlavně v období, kdy balíme jeden balík za druhým a musíme vás trápit delší dodací lhůtou kvůli nadměrnému počtu objednávek.  Mějte prosím tedy s námi trpělivost, snažíme se vše vyřídit dle stanovených obchodních podmínek a o případných změnách vždy informujeme předem.

Sortiment neustále rozšiřujeme, neboť vždy něco krásného najdeme, vymyslíme či vytvoříme. Pokud chcete být o novinkách informováni, zaregistrujte si svoji emailovou adresu k zasílání našeho newsletteru.

Většinu sortimentu držíme skladem, ale někdy musíme zboží i objednávat dle vaší poptávky, proto pečlivě sledujte uvedenou dostupnost u produktu.

 

V listopadu 2009 jsme otevřeli vzorkovou prodejnu a výdejní sklad zboží v Brně - Žebětíně na ulici Kohoutovická 94 - omezená otevírací doba.

Od tohoto roku jsme se začali věnovat i realizacím svatební výzdob obřadů a tabulí.

V září 2011 jsme otevřeli největší prodejnu svatebních dekorací v Brně na ulici Hybešova 46.

 

Jsme pouze maloobchod, velkoodběratelům jsme nyní schopni na základě registrace a stálých odběrů zboží nabídnout zařazení do slevových skupin.

 

Přejeme příjemné nakupování z pohodlí vašeho domova a klidné předsvatební přípravy.

Váš tým Svatbadekor.cz

 

Na vaše objednávky a dotazy se momentálně těší:

Alena Putnová, Monika Čechalová, Monika Němcová